Nadużycia związane z serwisem traktujemy bardzo poważnie.Jeśli chcesz zgłosić naruszenie praw autorskich, potrzebujemy byś wysłał stosowne zawiadomienie, które MUSI zawierać poniższe informacje. W przeciwnym razie może zostać ZIGNOROWANE:

1: Wylegitymuj się jako: a: Właściciel pracy chronionej prawami autorskimi lub b: Osoba upoważniona do działania w imieniu właściciela wyłącznych praw, które zostały rzekomo naruszone.

2: Wpisz dane kontaktowe łącznie z adresem email.

3: Zidentyfikuj chronioną prawem pracę/utwór, która wedle uznania została naruszona, lub jeśli jest to większa ich ilość zawarta na pojedynczej stronie, odpowiednią listę owych prac/utworów.

4: Przedstaw materiał, który jak twierdzisz, narusza twoje prawa autorskie, do którego ma zostać zablokowany dostęp w sieci

5: Wprowadź odnośnik(i) URL do materiału.(Strona , na której znajduje się owy plik)

6: Oświadcz, że w dobrej wierze zgłaszasz iż użytkowanie zgłoszonego materiału nie jest autoryzowane przez prawnego właściciela, pełnomocników lub prawo.

7: Oświadcz, że informacja w zawiadomieniu jest dokładna pod karą krzywoprzysięstwa.

Materiał postaramy się usunąć od razu po zgłoszeniu !

Wszystkie podane wyżej dane wyślij na adres email [email protected]

Pamiętaj! Pliki , które umieszczają użytkownicy nie znajdują się na serwerach należących do strony serialefilmyonline.pl i nie ponosimy odpowiedzialności za serwisy macierzyste, na których owe pliki się znajdują.

Nie wspieramy piractwa, więc zrobimy wszystko , aby na naszej stronie nie było materiałów nielegalnych i niezgodnych z polskim prawem.

Pierwsze kroki prosimy kierować jednak do firm youtube.com , cda.pl , streamin.to, vidzer.net, które posiadają pliki wrzucane przez użytkowników do naszego serwisu na swoich serwerach.

Każdy z tych serwisów usuwa pliki naruszane prawem autorskim w związku z czym jeśli wyżej wymieniony serwis usunie plik na stronie serialefilmyonline.pl plik wrzucony przez użytkownika przestaje działać.